• Strona z drona

  Strona z drona!

  Serwis INFOEXPRESS poleca strony internetowe z grafika wykonaną w technice fotografii lotniczej. Cena już od 699,-.

  Zobacz więcej

Kompleksowa realizacja i optymalizacja stron internetowych

Systemy informatyczne INFOEXPRESS

Estetyczna i nowoczesna strona internetowa może być sukcesem Państwa firmy. Elegancka galeria zdjęć może pomóc niejednemu z Państwa w realizacji swoich marzeń a przede wszystkim daje możliwości pokazania się światu, podzielenia się swoimi myślami. Język HTML5 w połączeniu z arkuszem stylów CSS3 daje odromne możliwości stworzenia nowoczesnej, szybko działającej strony WWW. Polecam kompleksową obsługę stron internetowych. Więcej »

 • Tanie strony internetowe Bielsko-Biała

  Tworzenie stron www!

  Serwis INFOEXPRESS poleca projektowanie oraz wykonanie stron internetowych wraz z hostingiem i opieką nad stroną. Polecam serwis komputerów i laptopów.

  Zobacz więcej

Montaż, naprawa i rozbudowa sprzętu komputerowego

Systemy informatyczne INFOEXPRESS

Witam na stronie serwisu Infoexpress. Zajmuję się naprawami pogwarancyjnymi komputerów oraz laptopów. Postaram się rozwiązać każdy problem związany z naprawą państwa sprzętu. Dostosuję każdy sprzęt zarówno nowy jak i używany do Państwa potrzeb. Więcej »

 • Domeny

  Tanie domeny!

  Polecam tanie domeny dla zakładanych stron.

Naprawa i serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów

Systemy informatyczne INFOEXPRESS

Jako wieloletni ekspert z branży IT jestem w stanie zaoferować Państwu moje usługi w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z naprawą laptopów oraz komputerów stacjonarnych. Naprawy realizuję tak szybko jak to możliwe nie doliczając za usługi EXPRESS jak inne serwisy. Więcej »

 • Projektowanie stron www

  Projektowanie stron www

  Nowoczesne strony www projektowane w języku HTML5 za pomocą arkusza stylów CSS3.

Czyszczenie i konserwacja komputerów i laptopów

Systemy informatyczne INFOEXPRESS

Właściwe działanie układów chłodzenia zarówno w laptopach jak i komputerach stacjonarnych ma ogromny wpływ na wydajną pracę Państwa sprzętu, zwiększa jego żywotność i zapewnia bezawaryjną pracę. Dlatego zaleca się czyszczenie układu chłodzenia i konserwację wnętrza co dwa lata lub częściej jeśli sprzęt pracuje w trudnych warunkach. W ramach tej usługi wymiana pasty termoprzewodzącej - GRATIS. Więcej »

 • Hosting

  Niezawodny hosting!

  Polecam niezawodny hosting na serwerach Hekko dla tworzonych stron. 4 miejsce w rankingu 100.

Naprawa i optymalizacja systemów komputerowych

Systemy informatyczne INFOEXPRESS

Sprawnie i szybko działający system ułatwi pracę na komputerze i przysporzy Państwu satysfakcji ze sprzętu. Naprawa systemów, odpowiednie przygotowanie dysków, reinstalacja i optymalizacja, właściwy dobór sterowników, zabezpieczenie systemów Windows Xp, Vista, 7 i 8 to tylko część polecanych Państwu usług. Wykonam również archiwizację danych na nośnikach zewnętrznych. Więcej »

Tworzenie stron internetowych Bielsko-Biała

Chcesz mieć niepowtarzalną stronę?

Krok w przyszłość!

Stwórz nowoczesną i niepowtarzalną reklamę swojej firmy!
Wykonujemy strony internetowe wspólpracując z firmą Aerial, która świadczymy profesjonalne usługi filmowania i fotografii z powietrza. Do wykonywania ujęć wykorzystujemy zdalnie sterowany bezzałogowy statek powietrzny, zwany dronem bądź hexacopterem.
Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania lotów komercyjnych dronem, czyli świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowych statków powietrznych UAVO, badania lotniczo lekarskie oraz ubezpieczenie OC operatora.

Dlaczego potrzebujesz nowej strony?

Masz już stronę? Twoja strona ma już kilka latek a może po prostu Ci się znudziła? Nadszedł czas aby ją odświerzyć!

Zleć nam aktualizację a my nadamy jej nowy, współczesny i atrakcyjny wygląd. Będąc na czasie chętnie pochwalisz się nią przed znajomymi.

Nie zostawaj w tyle i wyprzedź swoją konkurencję. Nowoczesna strona zrobi wrażenie i napędzi ruch w twoim biznesie.


Strona dla każdego!

Wykonujemy strony dla firm, instytucji i organizacji publicznych.

Dostosujemy projekt strony dla osób prywatnych chcących podzielić się z innymi np. galerią zdjęć czy przemyśleniami.

Oferujemy projekty z okazji ważnych wydarzeń takich jak śluby, komunie itp. Strona zawiera galerię zdjęć którą udostępniamy uczestnikom imprezy i znajomym.

Nowa siedziba firmy Infoexpress

Zapraszam do nowej siedziby firmy mieszczącej się w centrum Wapienicy przy ulicy T. Regera 45 na terenie hurtowni SW-Kubuś. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu umówienia godziny spotkania. Formularz kontaktowy »

Zachęcam do zwiedzania przykładowych witryn www, których linki znajdą Państwo poniżej.