I Podbeskidzka Gala Muzyki Disco Polo

I Podbeskidzka Gala Muzyki Disco Polo - Bielsko-Biała

I Podbeskidzka Gala Muzyki Disco Polo to zupełnie nowe wydarzenie kulturalne z którym będą mieli do czynienia już w lipcu na terenach wokół bielskiej Wielofunkcyjnej Hali pod Dębowcem mieszkańcy południowej Polski. Muzyczne show, które dadzą największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco z pewnością na dobre wpisze się w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszego regionu i tym samym da organizatorom możliwość cyklicznej organizacji gali.

Tegoroczny koncert będzie wyjątkowy nie tylko dlatego, że odbędzie się po raz pierwszy, ale również dlatego, że wraz z mieszkańcami Podbeskidzia będziemy świętować urodziny, i to nie byle jakie. W tym roku przypada bowiem jubileusz 60-lecia istnienia na rynku prasowym największego tygodnika ukazującego się na terenie Podbeskidzia, czyli miejscowości czterech powiatów województwa śląskiego. „Kronika Beskidzka” wchodząca w skład Wydawnictwa „Prasa Beskidzka” wydawana jest niezmiennie co czwartek, a na jej łamach znajdują się aktualne wiadomości z regionu, reportaże, serwis fotograficzny, często agresywne, solidnie udokumentowane interwencje, odsłaniające kulisy życia społecznego i gospodarczego.

A dlaczego disco polo? Pomysł na zorganizowanie właśnie takiego koncertu nie był przypadkowy. Po pierwsze, to właśnie w takich klimatach muzycznych bawią się najchętniej i najlepiej mieszkańcy naszego regionu, a po drugie „Kronika Beskidzka” przez ponad pół wieku dążyła do tego, aby sprostać oczekiwaniom czytelników w każdym wieku. Disco Polo ma właśnie takich fanów, o czym będzie można przekonać się już wkrótce podczas Gali. Dobór artystów, którzy staną na scenie w dniu koncertu był dokładnie przemyślany. Starszych mieszkańców regionu do zabawy porwie Bayer Full, młodszych Weekend, Boys, After Party, Fajters, Łobuzy i Mario Bischin, a pokolenia zintegruje niekwestionowany król Disco Polo – Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.

Oficjalna strona Gali >>

 • I Podbeskidzka Gala Muzyki Disco Polo

  I Podbeskidzka Gala Muzyki Disco Polo

  to zupełnie nowe wydarzenie kulturalne z którym będą mieli do czynienia już w lipcu na terenach wokół bielskiej Wielofunkcyjnej Hali pod Dębowcem mieszkańcy południowej Polski.

Poprzednie artykuły

 • Reklama

  Tanie strony internetowe Bielsko-Biała

  Tworzenie stron www!

  Serwis INFOEXPRESS poleca projektowanie oraz wykonanie stron internetowych wraz z hostingiem i opieką nad stroną. Polecam serwis komputerów i laptopów.

  Zobacz więcej

Starsze artykuły

 • Konkurs Filmujemy Bielsko-Białą
 • Jubileuszowy koncert Perfectu w B-B
  Jubileuszowy koncert Perfectu