40 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej

40 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-Białej

Od 20 lat w Bielsku-Białej organizowane są Rodzinne Rajdy Rowerowe. Już w najbliższą niedzielę 24 kwietnia odbędzie się jubileuszowa 40 edycja rajdu organizowanego przez Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

W tej edycji rajdu uczestnicy pokonają 31 kilometrów trasy. Jest to największa tego typu impreza z tradycją w naszym regionie, przyciągająca tysiące uczestników, zarówno tych najmłodszych jak i podeszłych wiekiem, którzy głodni wrażeń i atrakcji chcą sprawdzić swoje siły po zimowej przerwie.

Impreza rozpocznie się na Placu Ratuszowym o godz. 9:30. Pół godziny przed startem odbędą się wywiady z gośćmi oraz uczestnikami.

Trasę rajdu podzielono na dwa etapy. I część o długości 13 km powiedzie nas na stadion MOSiRu w Czechowicach-Dziedzicach gdzie odbędzie się półmetek. Również, zgodnie z tradycją, na półmetku zaplanowano szereg atrakcji i konkurencji sprawnościowych.

Drugi etap o długości 18 km prowadzi w stronę terenów ZIAD-u w Bielsku-Białej, gdzie odbędzie się finał rajdu. Na uczestnikow czekał będzie ciepły posiłek oraz główna atrakcja - rozstrzygnięcie konkursów i rozdanie nagród.

Zapisy na rajd trwają do 23.04.2016 r. w biurze BTC w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 5a oraz w dniu rajdu 24.04.2016 od 8:30 – 9:30 na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej.

Więcej szczegółów na stronie: http://www.btcbb.pl/rodzinne-rajdy-rowerowe.html

Zapraszamy do galerii zdjęć, która będzie dostępna zaraz po 40 edycji rajdu.

 • 40 Rodzinny Rajd Rowerowy

  40 Rodzinny Rajd Rowerowy - trasa.

Poprzednie artykuły

 • Reklama

  Tanie strony internetowe Bielsko-Biała

  Tworzenie stron www!

  Serwis INFOEXPRESS poleca projektowanie oraz wykonanie stron internetowych wraz z hostingiem i opieką nad stroną. Polecam serwis komputerów i laptopów.

  Zobacz więcej

Starsze artykuły

 • Konkurs Filmujemy Bielsko-Białą
 • 38 Rodzinny Rajd Rowerowy w B-B
  38 Rodzinny Rajd Rowerowy
 • Jubileuszowy koncert Perfectu w B-B
  Jubileuszowy koncert Perfectu
 • Koniec sporu zbiorowego w MZK
  Konkurs Filmujemy Bielsko-Białą